Zapisy

Zapraszamy do Kids College

Placówka posiada trzy sale edukacyjne mieszczące odpowiednio 10, 16 i 18 dzieci. Przyjmujemy dzieci od 2,5-6 lat. Przewidziane są również miejsca dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności (autyzm, zespół Aspergera).

Informacje o rekrutacji

O przyjęciu dziecka do przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest:
• wypełnienie karty zgłoszenia dziecka
• zawarcie umowy dotyczącej świadczenia usług edukacyjnych
• wpłata wpisowego

Rodziców, którzy chcieliby obejrzeć Przedszkole Kids College proszeni są o umówienie się na indywidualne spotkanie pisząc na nasz e-mail lub telefonicznie – 888 999 990.

Nabór trwa, serdecznie zapraszamy!

Jak się zapisać?

Rekrutacja dzieci do Kids College trwa cały rok szkolny. Podstawą przyjęcia dziecka do przedszkola jest wypełnienie przez rodziców Formularza Zgłoszeniowego, zawarcie Umowy o świadczeniu usługi edukacyjnej oraz dokonanie wpłaty wpisowego. Dzieci przyjmowane są do przedszkola z uwzględnieniem kolejności zgłoszeń. Pierwszeństwo mają kontynuujące naukę, rodzeństwo dzieci już uczęszczających do przedszkola. Liczba miejsc jest ograniczona – istnieją trzy grupy 10, 16 i 18 dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej placówki przed dokonaniem zapisu. Jest to możliwe przez cały rok szkolny – prosimy jednak o wcześniejsze uzgodnienie terminu z dyrekcją Przedszkola. Prosimy o umawianie spotkań telefonicznie lub mailowo.

Odwiedziny przedszkola możliwe w godzinach PN-PT od 6:30 do 17:00.

 

Formularz Zgłoszeniowy

Aby zapisać swoje dziecko do Niepublicznego Przedszkola Kids College, wypełnij poniższy formularz.

Jak nas znaleźć?

 • Nasz adres

  ul. Królowej Jadwigi 21/1c
  26-617 Radom

 • Lokalizacja GPS

  Szerokość i długość geograficzna: 51.430079 | 21.154556

 • Masz pytania? Zadzwoń:

  888 999 990